Stock API (7.x-3.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: Time
ca: Hora

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Volume
ca: Volum

en: Stock
ca: Estoc

en: Last
ca: Darrer

en: Change
ca: Canvia
