Stock API (7.x-3.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Name
fi: Nimi

en: Time
fi: Aika

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Stock
fi: Varasto

en: Last
fi: Viimeinen

en: Change
fi: Muuta

en: Symbol
fi: Symboli
