Stock API (7.x-3.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Time
lt: Laikas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Stock
lt: Atsargos

en: Last
lt: Paskutinis

en: Change
lt: Keisti
