Stock API (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Name
tr: İsim

en: Time
tr: Zaman

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Stock
tr: Stok

en: Last
tr: Son

en: Change
tr: Değiştir
