Stock API (7.x-3.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Date
pl: Data

en: Name
pl: Nazwa

en: Time
pl: Czas

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Volume
pl: Głośność

en: Stock
pl: Asortyment

en: Last
pl: Ostatni

en: Change
pl: Zmień
