StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Comments
af: Kommentaar

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: username
af: gebruikersnaam

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: type
af: tipe

en: Mail
af: E-pos

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Message:
af: Boodskap:
