StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: type
am: ዓይነት

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Code
am: ኮድ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Unpublish
am: ያልታተመ
