StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Item
ar: عنصر

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: username
ar: اسم المستخدم

en: Update
ar: تحديث

en: Time
ar: الوقت

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: type
ar: النوع

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Send
ar: أرسل

en: Code
ar: الكود

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Checkout
ar: الأداء

en: Provider
ar: المزود

en: Send to
ar: ارسل إلى

en: Result
ar: نتيجة

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Total:
ar: المجموع:

en: Variables
ar: المتغيرات

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Activate
ar: تفعيل

en: View cart
ar: مشاهدة السلة

en: Private file system path
ar: مسار نظام الملفات الخاص.
