StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: username
ast: nome d'usuariu

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: type
ast: triba

en: Send
ast: Unviar

en: Code
ast: Códigu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Message:
ast: Mensax:
