StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: username
bg: потребителско име

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: Notes
bg: Бележки

en: type
bg: тип

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Qty
bg: Кол

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Shopping cart
bg: Количка

en: Subject:
bg: Заглавие:

en: Total:
bg: Общо:

en: Select
bg: Избери

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Offline
bg: Офлайн

en: Execute
bg: Изпълни

en: View cart
bg: Виж количката

en: Hide block if cart is empty.
bg: Скрии блока ако количката е празна.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
bg: Показвай иконка върху блока на количката.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
bg: Позволете на блока да се минимизира при натискане върху името му.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
bg: Покзвайте блока на количката минимизиран по подразбиране.

en: Display small help text in the shopping cart block.
bg: Покажете помощен текст в блока на количката.

en: Cart help text
bg: Помощен текст

en: Displayed if the above box is checked.
bg: Показва се ако горната опция е избрана.

en: Click title to display cart contents.
bg: Кликнете тук за да се покаже съдържанието на количката.

en: Show/hide shopping cart contents.
bg: Покажи/Скрий съдържанието на пазарната кошница.

en: View your shopping cart.
bg: Вижте вашата пазарска кошница.

en: Private file system path
bg: Път към лична файловата система.
