StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: Time
bn: সময়

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Code
bn: কোড

en: Message:
bn: বার্তা:
