StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: type
bo: རིགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Private file system path
bo: སྒེར་གྱི་ཡིག་ཆ་མ་ལག་སྦྲེལ་ལམ
