StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Mail
br: Postel
