StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: Add
bs: Dodaj

en: type
bs: tip

en: Send
bs: Pošalji

en: Code
bs: Kod

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Total:
bs: Total

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave
