StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (53 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Item
cs: Položka

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Comments
cs: Komentáře

en: Currency
cs: Měna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: username
cs: uživatel

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: Notes
cs: Poznámky

en: type
cs: typ

en: Mail
cs: E-mail

en: Qty
cs: ks

en: Send
cs: Poslat

en: Code
cs: Kód

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Checkout
cs: Objednat

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Send to
cs: Poslat komu

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: Total:
cs: Celkem:

en: Credit
cs: Kredit

en: Select
cs: Vybrat

en: Variables
cs: Proměnné

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Execute
cs: Vykonat

en: View cart
cs: Zobrazit košík

en: Hide block if cart is empty.
cs: Skrýt blok, je-li košík prázdný.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
cs: Zobrazit ikonu nákupního vozíku v nadpisu bloku.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
cs: Sbalit blok nákupního košíku po kliknutí na název nebo šipku.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
cs: Blok nákupního košík zobrazit ve výchozím stavu sbalený.

en: Display small help text in the shopping cart block.
cs: Zobrazit malý text nápovědy v bloku nákupního košíku.

en: Cart help text
cs: Text nápovědy košíku.

en: Displayed if the above box is checked.
cs: Zobrazeno pokud je políčko výše zaškrtnuto.

en: Click title to display cart contents.
cs: Pro zobrazení obsahu košíku klikněte na titulek.

en: Use the following links to find documentation and support:
cs: Pokud hledáte dokumentaci a podporu, vyzkoušejte následující odkazy:

en: Support Forums
cs: Diskuzní fóra s podporou

en: Show/hide shopping cart contents.
cs: Ukázat/skrýt obsah košíku.

en: View your shopping cart.
cs: Zobrazit nákupní košík

en: Private file system path
cs: Cesta k privátnímu systému souborů

en: Your shopping cart is empty.
cs: Váš košík je prázdný.
