StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Item
cy: Eitem

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: username
cy: enw defnyddiwr

en: Update
cy: Diweddaru

en: Time
cy: Amser

en: Add
cy: Ychwanegu

en: type
cy: math

en: Send
cy: Anfon

en: Code
cy: côd

en: Checkout
cy: Ymlaen i dalu

en: Send to
cy: Gyrru at

en: Message:
cy: Neges:

en: Shopping cart
cy: Basged Siopa

en: Credit
cy: Credyd

en: Select
cy: Dewis

en: Unpublish
cy: Heb ei gyhoeddi
