StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Message:
dz: འཕྲིན་དོན:

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་
