StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Time
el: Ώρα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: type
el: τύπος

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Qty
el: Τεμ

en: Send
el: Αποστολή

en: Code
el: Κωδικός

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Provider
el: Πάροχος

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Shopping cart
el: Καλάθι αγορών

en: Total:
el: Σύνολο:

en: From Name
el: Όνομα αποστολέα

en: Select
el: Επιλογή

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: View cart
el: Δείτε το καλάθι

en: Private file system path
el: Διαδρομή συστήματος αρχείων για τα ιδιωτικά αρχεία

en: Your shopping cart is empty.
el: Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο.
