StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Item
eu: Elementua

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: username
eu: erabiltzaile izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: type
eu: mota

en: Mail
eu: Posta

en: Send
eu: Bidali

en: Code
eu: Kodea

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Message:
eu: Mezua:

en: Select
eu: Aukeratu

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Deactivate
eu: Des-aktibatu
