StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Comments
fil: Mga puna

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: type
fil: uri
