StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Time
ga: Am

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Shopping cart
ga: Cairt

en: Total:
ga: Iomlán:

en: View cart
ga: Féach ar mo chairt

en: Your shopping cart is empty.
ga: Tá do chairt folamh.
