StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Item
gu: નંગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: username
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Time
gu: સમય

en: Add
gu: ઉમેરો

en: type
gu: પ્રકાર

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Send
gu: મોકલો

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Result
gu: પરિણામ

en: Select
gu: પસંદ કરો
