StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Item
hr: stavka

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Comments
hr: Komentari

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: username
hr: korisničko ime

en: Update
hr: Osvježi

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: Notes
hr: Bilješke

en: type
hr: vrsta

en: Mail
hr: E-pošta

en: Qty
hr: Količina

en: Send
hr: Pošalji

en: Code
hr: Kôd

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Result
hr: Rezultat

en: Message:
hr: Poruka:

en: Shopping cart
hr: Košarica

en: Total:
hr: Suma:

en: Variables
hr: Varijable

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Execute
hr: Izvrši

en: View cart
hr: Pogledaj košaricu

en: View your shopping cart.
hr: Pogledajte vašu košaricu.

en: Private file system path
hr: Putanja sustava privatnih datoteka
