StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: type
hy: տեսակ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: cURL library Enabled
hy: cURL գրադարանը միացված է

en: cURL library not found
hy: cURL գրադարանը գտնված չէ
