StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (37 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Item
is: Hlutur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Comments
is: Ummæli

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: username
is: notandanafn

en: Update
is: Uppfæra

en: Time
is: Tími

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: type
is: gerð

en: Mail
is: Póstur

en: API Key
is: API Lykill

en: Qty
is: Magn

en: Send
is: Senda

en: Code
is: Kóði

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Message:
is: Skilaboð:

en: Shopping cart
is: Innkaupakarfa

en: Total:
is: Samtals:

en: View cart
is: Skoða körfu

en: Show/hide shopping cart contents.
is: Sýna/fela innihald körfu

en: View your shopping cart.
is: Skoða körfuna þína

en: Your shopping cart is empty.
is: Innkaupakarfan er tóm.

en: cURL library Enabled
is: cURL kóðasafn virkjað
