StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: type
ka: ტიპი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Code
ka: კოდი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Result
ka: შედეგი

en: Message:
ka: შეტყობინება:
