StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: username
kk: қолданушының аты

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: type
kk: түр

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Private file system path
kk: Жеке файлдық жүйе жолы
