StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Item
km: ធាតុ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: type
km: ប្រភេទ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Code
km: កូដ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Message:
km: សារ ៖

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Private file system path
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​ឯកជន
