StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: username
kn: ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Subject:
kn: ವಿಷಯ:

en: Total:
kn: ಒಟ್ಟು:

en: Select...
kn: ಆರಿಸು...

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Offline
kn: ಆಫ್‌ಲೈನ್

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Deactivate
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Execute
kn: ಕಾರ್ಯಗತಗೊಳಿಸು
