StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Item
ku: دانە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: type
ku: جۆر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Message:
ku: پەیام:

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌
