StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Item
lt: Elementas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: username
lt: registracijos vardas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: type
lt: tipas

en: Mail
lt: Paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: Qty
lt: Vnt

en: Model
lt: Modelis

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Result
lt: Rezultatas

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Subject:
lt: Tema:

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Credit
lt: Kreditas

en: Select...
lt: Pasirinkite...

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: Hide block if cart is empty.
lt: Paslėpti kai krepšelis tuščias.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
lt: Rodyti pirkinių krepšelio ikoną bloko pavadinime.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lt: Padarykite apsipirkimo krepšelio bloką sustumiama kai spaudžiama ant pavadinimo ar ant rodyklės.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
lt: Įprastai rodyti apsipirkimo krepšelio bloką sustumta.

en: Display small help text in the shopping cart block.
lt: Rodyti maža pagalbos tekstą apsipirkimo krepšelio bloke.

en: Cart help text
lt: Krepšelio pagalbos tekstas

en: Displayed if the above box is checked.
lt: Rodoma jei aukščiau langelis pažymėtas.

en: Click title to display cart contents.
lt: Paspaudę ant pavadinimo matysite krepšelio turinį.

en: Use the following links to find documentation and support:
lt: Pasinaudokite šia nuorodą jei norite sužinoti daugiau ar gauti pagalbos:

en: Support Forums
lt: Plaikymo Forumas

en: Show/hide shopping cart contents.
lt: Rodyti/slėpti pirkinių krepšelio turinį.

en: View your shopping cart.
lt: Peržiūrėti pirkinių krepšelį.

en: Private file system path
lt: Privatus failų sistemos kelias

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.
