StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: type
mn: төрөл

en: Mail
mn: Шуудан

en: Send
mn: Илгээх

en: Code
mn: Код
