StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: From Name
my: ပေးပို့သူ အမည်
