StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (59 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Comments
nl: Reacties

en: Currency
nl: Valuta

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: username
nl: gebruikersnaam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Time
nl: Tijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: Notes
nl: Notities

en: Mail
nl: E-mail

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Qty
nl: Aant

en: Model
nl: Model/type

en: Send
nl: Versturen

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Send to
nl: Verstuur naar

en: Result
nl: Resultaat

en: Message:
nl: Bericht:

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Add to Cart
nl: Toevoegen aan winkelwagen

en: Select...
nl: Selecteer...

en: From Name
nl: Naam afzender

en: Select
nl: Selecteren

en: Variables
nl: Variabelen

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Brand
nl: Merk

en: Activate
nl: Activeer

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: View cart
nl: Winkelwagen bekijken

en: Hide block if cart is empty.
nl: Verberg winkelwagen indien leeg.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
nl: Toon het winkelwagenpictogram in de bloktitel.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
nl: Maak het winkelwagenblok inklapbaar door op de naam of de pijl te klikken.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
nl: Toon het winkelwagenblok standaard dichtgeklapt.

en: Display small help text in the shopping cart block.
nl: Toon een kort helptekst in het winkelwagenblok.

en: Cart help text
nl: Winkelwagen helptekst.

en: Displayed if the above box is checked.
nl: Weergeven indien de bovenstaande selectie actief is.

en: Click title to display cart contents.
nl: Klik op de titel om de inhoud van de winkelwagen weer te geven.

en: Use the following links to find documentation and support:
nl: Gebruik de volgende snelkoppelingen om documentatie en hulp te vinden:

en: Support Forums
nl: Ondersteuningsforum

en: Show/hide shopping cart contents.
nl: Inhoud van de winkelwagen tonen of verbergen.

en: View your shopping cart.
nl: Winkelwagen bekijken

en: From Email
nl: Afzendere-mail

en: Private file system path
nl: Pad van het afgeschermde bestandssysteem

en: Your shopping cart is empty.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: <strong>!product-title</strong> removed from your shopping cart.
nl: <strong>!product-title</strong> verwijderd uit uw winkelwagen.

en: Restore Default
nl: Standaard herstellen
