StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Update
nn: Oppdater

en: Time
nn: Tid

en: Notes
nn: Notat

en: Qty
nn: Mengd

en: Code
nn: Kode

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Message:
nn: Melding:

en: Shopping cart
nn: Handlevogn

en: Total:
nn: Sum:

en: Credit
nn: Kreditt

en: View cart
nn: Vis handlevogna

en: Click title to display cart contents.
nn: Klikk for å sjå innhaldet i handlevogna.

en: Show/hide shopping cart contents.
nn: Vis/skjul innhaldet i handlevogna.

en: View your shopping cart.
nn: Vis handlevogna di.
