StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Item
oc: Element

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Comments
oc: Comentaris

en: Currency
oc: Devisa

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: username
oc: nom d'utilizaire

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: Add
oc: Apondre

en: Notes
oc: Nòtas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: type
oc: tipe

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Send
oc: Mandar

en: Code
oc: Còde

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Total:
oc: Total :

en: Credit
oc: Crèdit

en: Select
oc: Seleccionar

en: Variables
oc: Variablas

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Execute
oc: Executar

en: Private file system path
oc: Camin del sistèma de fichièrs privat
