StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Code
or: ସଂକେତ
