StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау
