StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Item
pl: Element

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Comments
pl: Komentarze

en: Currency
pl: Waluta

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: Notes
pl: Notatki

en: type
pl: typ

en: Mail
pl: Poczta

en: API Key
pl: Klucz API

en: Qty
pl: Ilość

en: Send
pl: Wyślij

en: Code
pl: Kod

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Result
pl: Wynik

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: Subject:
pl: Temat:

en: Total:
pl: Razem:

en: Select...
pl: Wybierz...

en: Select
pl: Wybierz

en: Variables
pl: Zmienne

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Brand
pl: Marka

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: Execute
pl: Wykonaj

en: View cart
pl: Przeglądaj koszyk

en: Support Forums
pl: Fora wsparcia

en: Show/hide shopping cart contents.
pl: Pokaż/ukryj zawartość koszyka.

en: Private file system path
pl: Prywatna ścieżka systemowa plików

en: Your shopping cart is empty.
pl: Twój koszyk jest pusty.
