StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Select
ps: غوره

en: Variables
ps: بدلیدنې
