StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Item
ro: Produs

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Comments
ro: Comentarii

en: Currency
ro: Monedă

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Country
ro: Ţară

en: Name
ro: Nume

en: username
ro: utilizator

en: Update
ro: Actualizare

en: Time
ro: Ora

en: Add
ro: Adaugă

en: Notes
ro: Note

en: type
ro: tip

en: Mail
ro: E-mail

en: API Key
ro: Cheie API

en: Qty
ro: Cantitate

en: Send
ro: Trimite

en: Code
ro: Cod

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Checkout
ro: Casă

en: Provider
ro: Furnizor

en: Send to
ro: Trimite la

en: Result
ro: Rezultat

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Shopping cart
ro: Coş de cumpărături

en: Select
ro: Alege

en: Variables
ro: Variabile

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Execute
ro: Execută

en: View cart
ro: Vezi coş

en: Show/hide shopping cart contents.
ro: Arată/ascunde conţinutul coşului.

en: View your shopping cart.
ro: Vizualizează coşul.

en: Private file system path
ro: Cale pentru sistemul de stocare privat

en: Your shopping cart is empty.
ro: Coșul dumneavoastră de cumpărături este gol.
