StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: username
se: geavahannamma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Mail
se: E-boasta

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
