StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Item
si: අයිතමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
