StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Item
sk: Položka

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: username
sk: používateľ

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: Notes
sk: Poznámky

en: type
sk: typ

en: Mail
sk: Pošta

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Qty
sk: Množstvo

en: Send
sk: Odoslať

en: Code
sk: Kód

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Message:
sk: Správa:

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: Total:
sk: Spolu:

en: Credit
sk: Kredit

en: From Name
sk: Meno odosielateľa

en: Select
sk: Zvoľte

en: Variables
sk: Premenné

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Execute
sk: Spustiť

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: Hide block if cart is empty.
sk: Skryť blok, ak je košík prázdny.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
sk: Zobraziť ikonu nákupného vozíka v nadpise bloku.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
sk: Zbaliť blok nákupného košíka po kliknutí na meno alebo šípku.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
sk: Blok nákupného košíka zobraziť zbalený (ako základný stav).

en: Display small help text in the shopping cart block.
sk: Zobraziť malý text nápovedy v bloku košíka.

en: Cart help text
sk: Text nápovedy košíka.

en: Displayed if the above box is checked.
sk: Zobrazené, ak je políčko vyšie zaškrtnuté.

en: Click title to display cart contents.
sk: Pre zobrazenie obsahu košíka kliknite na titulok.

en: Use the following links to find documentation and support:
sk: Použite nasledujúce odkazy pre vyhľadanie dokumentácie a podpory:

en: Support Forums
sk: Fórum podpory

en: Show/hide shopping cart contents.
sk: Zobraziť/skryť obsah nákupného košíka.

en: View your shopping cart.
sk: Zobraziť váš nákupný košík.

en: Private file system path
sk: Cesta súkromného systému súborov

en: Your shopping cart is empty.
sk: Váš nákupný košík je prázdny.
