StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: username
sl: uporabniško ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: type
sl: tip

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Unpublish
sl: Umakni objavo
