StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: username
sq: përdoruesi

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: URL
sq: Adresa URL

en: type
sq: lloji

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi

en: Message:
sq: Mesazhi:

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi
