StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Item
te: అంశం

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: username
te: వాడుకరి పేరు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Time
te: సమయం

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: type
te: రకము

en: Mail
te: మెయిల్

en: Send
te: పంపించు

en: Code
te: కోడ్

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Result
te: ఫలితం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
