StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش

en: Code
ug: كود

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: Support Forums
ug: قوللاش مۇنبەرلىرى
