StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (70 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Item
uk: Елемент

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Comments
uk: Коментарі

en: Currency
uk: Валюта

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: username
uk: ім’я користувача

en: Update
uk: Оновити

en: Time
uk: Час

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Notes
uk: Примітки

en: type
uk: тип

en: Mail
uk: Пошта

en: Qty
uk: К-ть

en: Model
uk: Модель

en: Send
uk: Надіслати

en: Code
uk: Код

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Provider
uk: Постачальник

en: Send to
uk: Отримувач

en: Result
uk: Результат

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Set Default
uk: Встановити типовий

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: Subject:
uk: Тема:

en: Total:
uk: Загалом:

en: Add to Cart
uk: Додати в кошик

en: Credit
uk: Кредит

en: Select...
uk: Вибрати...

en: From Name
uk: Від імені

en: Select
uk: Вибір

en: Variables
uk: Змінні

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Offline
uk: Не в мережі

en: Brand
uk: Фірма

en: Activate
uk: Задіяти

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: Execute
uk: Виконати

en: View cart
uk: Переглянути кошик

en: Send to:
uk: Надіслати до:

en: model
uk: модель

en: Hide block if cart is empty.
uk: Сховати блок якщо кошик пустий.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
uk: Відображати іконку кошику у заголовку блоку.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
uk: Розмикати блок кошика по натисканню назви або стрілки

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
uk: Показувати блок кошика звернутим базово

en: Display small help text in the shopping cart block.
uk: Показувати маленький допоміжний текст у блоці кошика

en: Cart help text
uk: Допоміжний текст кошика

en: Displayed if the above box is checked.
uk: Показане, якщо вище встановлений прапорець.

en: Click title to display cart contents.
uk: Кликніть по заголовкові для відображення вмісту кошика.

en: Use the following links to find documentation and support:
uk: Використання наступних посилань допоможе знайти документацію і супровід

en: Support Forums
uk: Форуми підтримки

en: Show/hide shopping cart contents.
uk: Показати/приховати вміст кошика.

en: View your shopping cart.
uk: Переглянути кошик

en: Copy to
uk: Копіювати до

en: Private file system path
uk: Шлях до приватних файлів

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
uk[0]: <span class="num-items">1</span> товар
uk[1]: <span class="num-items">@count</span> товари
uk[2]: <span class="num-items">@count</span> товарів

en: Your shopping cart is empty.
uk: Ваш кошик порожній.

en: <strong>!product-title</strong> removed from your shopping cart.
uk: Товар <strong>!product-title</strong> вилучено з вашого кошика.

en: Active:
uk: Активність:
