StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Provider
az: Provayder

en: Result
az: Nəticə

en: Select
az: Seçin

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Activate
az: Aktivləşdirin
